Рамла Алі Чемпіон з боксу краси

про Рамла Алі

Рамла Статед Ахмед Алі (араб. رملا علي; народився 16 вересня 1989 р.) насправді є сомалійським фахівцем, боєць, дизайнер, письменник, а також етнологічний активіст рівності прав. Насправді Алі є початковим сомалійським бійцем, який бере участь у змаганнях на Олімпійських відеоіграх, а також початковими жінками, які в кінцевому підсумку стануть досвідченими бійцями. Алі допомагав створенню федерації боксу Сомалі в Могадішо, а також в кінцевому підсумку став першим бійцем, який фактично виступав за Сомалі в чемпіонаті жіночого глобуса, який фактично зберігався в абсолютно Нью-Делі, Індія.

У січні 2018 року Алі представив «Клуб братів і сестер» — благодійну акцію, спрямовану на надання місць для жінок-мусульманок, а також для представників меншин, щоб відкрити та насолоджуватися боксом у Великобританії. Таким чином, зусилля розширилися на запрошених жінок, які фактично вміли скоювати сексуальні злочини. або навіть домашня фізична жорстокість з метою виявлення самооборони. Благодійна організація співпрацювала з брендами Nike, Sporting Activity Guide & Everlast, щоб розширити цей курс у 2021 році, а також дозволити отримати багато додаткових жінок по всій країні як експерт благодійних організацій Dark Lifestyles Issue.

4 години раз на тиждень, 6 разів на тиждень, Рамла Алі – сама перша мусульманка, яка збиралася отримати заголовок про бокс для Англії – насправді або навчає, або навіть сперечається. На чохлах ручної білизни, піт тече, волосся міцно зібране прямо в кіски, «П’ятдесят відсотків моїх фотографій (у соціальних мережах) насправді просто я з’являюся як безлад у фітнес-центрі», — заявила вона. «Однак я повідомляю їм усім, щоб розкрити, що це насправді гірка грань боксу.

Можливість

Ще одним акцентом було фактично її обговорення разом із редактором-відвідувачем випуску Меган Маркл, яке фактично було виставлено разом із вибором угоди випуску зі знаменитостями. (Загалом, звичайно, їх було 15, серед яких зірка, а також прихильниця ЛГБТК Лаверн Кокс, абсолютно новозеландський прем’єр-священик Джасінда Ардерн, старлетка Джемма Чан, а також активістка Шинед Берк). «Це кумедна історія», – заявила Рамла, обговорюючи, як саме вона пропустила телефонний дзвінок на свій мобільний телефон, який надійшов від особистих осіб, а також припускала, що насправді це був просто шахрайський контакт. Коли їй зателефонував той самий різновид, вона проігнорувала його.


«Після цієї третьої можливості, я думаю, це, швидше за все, моя мама. Я відповів, а клієнт сказав: «Привіт, це Меган!» – заявив Алі. «Наша команда володіла прекрасним спілкуванням; вона насправді наймиліша людина. Те, що з’являлося з її вуст, насправді було надзвичайно автентичним». До цього фактора нація, безумовно, не володіла федерацією боксу. Разом зі своїм чоловіком, а також інструктором з фітнесу Річардом Муром, Алі виготовила одного з Великобританії, а також зараз вона подорожує по всьому світу для конкурентів – з Ботсвани в напрямку Індії до Гонконгу – а також зараз є африканською зоною. Чемпіон у напівлегкій вазі. Набагато більш невимушений край чемпіона з боксу був насправді спійманий через відставання в стилі цифрової фотографії Пітера Ліндберга, який звільнив її через проблему англійського Vogue «Потрібна зміна» у вересні 2019 року. Алі розглядала свою угоду як метод, який допоможе керувати дискусією навколо зображення стилю.

 

.